AirBambo - Katalog Rzepczyno.pl

AirBambo

Dane adresowe:

ul. Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@airbambo.pl

Dane firmy:

AirBambo
NIP: 6793105345
REGON: 360030350

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy AirBambo

AirBambo jest wiodącą firmą w branży wkładek przeciwpotnych dla niemowląt i dzieci. Ich wyjątkowe projekty są wykonane z wiskozy bambusowej, dzianiny dystansowej i innych materiałów, które zapewniają doskonałą ochronę przed potem i wilgocią. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niemowlętom i dzieciom komfort przez cały dzień, niezależnie od temperatury i poziomu wilgotności. Wkładki AirBambo mają wiele cech, takich jak oddychające tkaniny, które umożliwiają naturalny przepływ powietrza, ergonomiczny kształt zapewniający maksymalny komfort, regulowane paski umożliwiające szybkie dopasowanie rozmiaru, lekka konstrukcja ułatwiająca poruszanie się oraz bezpieczne systemy zapięć zapewniające dokładne dopasowanie. Jakość jest bardzo trwała, więc te ochraniacze mogą przetrwać wiele prań bez utraty kształtu i jakości.

Oferta firmy

OPIS OFERTY:
- projektowanie akcesoriów dla dzieci i niemowląt
- szycie akcesoriów dla dzieci i niemowląt
- profesjonalna obsługa sprzedażowa
- najwyższa jakość materiałów
Projektujemy akcesoria dla dzieci i niemowląt z dbałością o najmniejsze detale. Przekonaj się i sprawdź naszą ofertę na https://airbambo.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jacadi to popularny i cieszący się dużym zainteresowaniem sklep internetowy z ubraniami dla dzieci w różnym wieku.
Mati and Maks to sklep internetowy, który oferuje swoim klientom szereg wysokiej jakości ubrań dla dzieci w różnym, dowolnym wieku.