Centrum DER-MED Kraków

Dane adresowe:

Krzywa 8/1,
31-149 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
recepcja.krakow@dermed.pl
(12) 292 03 03

Dane firmy:

Centrum DER-MED Kraków
NIP: 9441348547
REGON: 120031097

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Krzywa 8/1, Kraków, Polska

Opis firmy Centrum DER-MED Kraków

Zabiegi laserowe dostępne w Krakowie w Centrum Der-Med to usługa pewna, sprawdzona, efektywna i w pełni bezpieczna. Specjalnością placówki jest dermatologia oraz dermatochirugia, a także medycyna estetyczna. Wykonują oni przeszczep włosów s.a.f.e.r. Zajmują się też kompleksową diagnozą odnoszącą się do skóry głowy. Warto też w tym miejscu sięgnąć po zabieg depilacji laserowej, bezoperacyjne leczenie żylaków oraz ginekologię estetyczną. Przekonaj się osobiście, jak wiele zabiegów poprawiających wygląd i komfort życia znajdziesz w ich ofercie.

Oferta firmy

W ofercie firmy Centrum DER-MED Kraków znaleźć można między innymi:
- Medycyna estetyczna,
- Chirurgia estetyczna,
- Zabiegi kosmetyczne.

Ze szczegółami oferty firmy Centrum DER-MED Kraków można się zaznajomić na stronie https://krakow.dermed.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Beauty Boutique BB to wyjątkowy gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, oferujący szeroką gamę zaawansowanych zabiegów, które pomagają naszym klientom wyglądać i czuć się lepiej.
Dermed w Katowicach to miejsce w jakim z powodzeniem i bezpiecznie można się poddać depilacji laserowej czy też spróbować makijażu permanentnego.
Podolog to osoba, która skutecznie pomoże w wyjaśnieniu, skąd wziął się problem dotyczący skóry lub paznokci oraz rozwiązaniu tego problemu.