DENTAL CERAMIC STUDIO - Jerzy LASOWSKI - Katalog Rzepczyno.pl

DENTAL CERAMIC STUDIO - Jerzy LASOWSKI

Dane adresowe:

ul. Szeroka 119/120,
80-835 Gdańsk
pomorskie

Dane kontaktowe:

dentalceramicstudio@wp.pl
, 608-470-920
58 340 93 78

Dane firmy:

DENTAL CERAMIC STUDIO - Jerzy LASOWSKI
NIP: 5851043874
REGON: 220278630

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

ul. Szeroka 119/120, Gdańsk, Polska

Opis firmy DENTAL CERAMIC STUDIO - Jerzy LASOWSKI

Dental Ceramic Studio powstało w Gdańsku. Pracownicy posiadają wieloletnią praktykę zdobytą zarówno w kraju jak i za granicą.Wykonujemy prace na implantach jak rownież prace protetyczne.Skupiamy się na tym aby prace były estetyczne oraz funkcjonalne. Oferujemy pacjentom konsultacje z technikiem przy doborze kształtu i koloru licówek. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umawianie wizytw dni robocze od godz.10 do godz 17.W naszym laboratorium zapewniamy także możliwość zrobienia fotograficznej dokumentacji przeprowadzonych prac. Naszym priorytetem jest funkcjonalność i estetykai zadowolenie pacjęta Jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże skomplikowane prace protetyczne jak i mniejsze naprawy protez. Współpracujemy także z innymi gabinetami stomatologicznymi w zakresie wykonania prac protetycznych. Zapraszamy państwa do naszej lokalizacji na Starym Mieście w Gdańsku.

Oferta firmy

Protetyka ogólna;protezy całkowite,protezy na implantach,leczenie ubytków,leczenie złamanego zęba,wybielanie i kosmetyka zębów,dokumentacja fotograficzna,


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Medent to gabinet stomatologiczny, który zapewnia kompleksową opiekę pacjentom w Gliwicach i okolicach.
Uni-Dental to wrocławski gabinet stomatologiczny, który łamie stereotypy.
Centrum stomatologiczne Impla zaprasza na wizytę pacjentów z problemami z uzębieniem, tych, którzy pragną poprawić wygląd swoich zębów lub wykonać jedynie przegląd kontrolny.