Edom Pranie - Katalog Rzepczyno.pl

Edom Pranie

Dane adresowe:

Komisji Edukacji Narodowej 60,
02-777 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@edompranie.pl
600 140 170

Dane firmy:

Edom Pranie
NIP: 1248316257
REGON: 759981266

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa, Polska

Opis firmy Edom Pranie

Nowoczesne środki piorące oraz zaawansowane urządzenia nie są tanie. Nie każdy z nas odczuwa potrzebę kupienia nowoczesnych odkurzaczy piorących, które przez większą część roku będą leżały w szafie. Każdemu zależy jednak na tym, aby utrzymać czystość w swoim domu lub biurze. Zdając sobie sprawę z potrzeb klientów, oferujemy pranie tapicerki meblowej oraz wykładziny dywanowej dostosowane do Twoich potrzeb. Usługa realizowana jest u Ciebie w domu lub biurze. Oznacza to, że nie musisz przejmować się przewozem mebli lub tapicerki. Tapicerki oraz wykładziny wykonane są z różnych rodzajów materiałów. Każdy materiał ma inne właściwości. Realizując pranie tkanin, należy uwzględnić, jaki materiał jest poddany procesowi, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia tkaniny. Z tego powodu odradzamy samodzielnego stosowania bardzo mocnych środków piorących. Znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej pomocy. Pracownik oddelegowany do Twojego domu lub biura dobierze odpowiedni preparat piorący, który zapewni Twoim tkaninom szereg korzyści.

Oferta firmy

Przede wszystkim profesjonalne pranie tapicerki oraz wykładzin to świetny i skuteczny sposób na pozbycie się brudu. Co więcej, w zanieczyszczeniach żyją drobnoustroje, które negatywnie wpływają na zdrowie domowników i pracowników. Specjalistyczne pranie pozwala je usunąć. Jeżeli chcesz niskim kosztem zadbać o czystość swoich mebli i wykładziny oraz jednocześnie poprawić warunki życia swoich domowników lub pracowników zadzwoń i umów się na dogodny dla siebie termin.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Funkcjonalny system odkurzaczy centralnych - wprowadź swój dom w inny wymiar sprzątania! Firma Variovac Polska już od kilku lat oferuje Państwu niemieckie odkurzacze, które można już spotkać wielu polskich domach.