Epitafium-przewozy.pl - Katalog Rzepczyno.pl

Epitafium-przewozy.pl

Dane adresowe:

ul. Bochnaka 7,
30-698 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@epitafium-przewozy.pl
+48 12 452 31 10

Dane firmy:

Epitafium-przewozy.pl
NIP: 6793049693
REGON: 121399089

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Bochnaka 7, Kraków, Polska

Opis firmy Epitafium-przewozy.pl

Na co dzień o niej ni myślimy, jednak przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Śmierć, bo o niej mowa, jest zaskoczeniem dla kazdego człowieka. W tym trudnym i smutnym czasie, człowiek na pewno nie potrzebuje dodatkowych stresów związanych na przykład z transportem zwłok z zagranicy. Takie zadania najlepiej zlecić zewnętrznej firmie, takiej jak Epitafium-przewozy, która zajmie się wszystkimi zadaniami z tym związanymi, włączane z załatwianiem papierów zarówno po stronie Polskiej jak i obcego kraju.

Oferta firmy

Nasza firma działa na krakowskim rynku od 1992 roku. Od tego czasu zajmuje się kompleksowa obsługą pogrzebów oraz przywozem zwłok z zagranicy. Czekamy na kontakt i ewentualne pytania.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

"Lezuka Transport" dba o komfort i bezpieczeństwo podróżujących w każdym wieku, dlatego oferujemy wygodne rozwiązania dla seniorów.
Potrzebna jest firma, która organizuje busy Pomorskie do Niemiec? W takiej sytuacji nie ma się nad czym zastanawiać, czas poznać firmę Beata Bus.
Otwarta już w 1992 roku firma Coloradobus, to działalność transportowa, która może poszczycić się ogromnym doświadczeniem.