EuroBus

Dane adresowe:

Słopnice 191,
34-615 Słopnice
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@przewoz-osob.com.pl
510209754

Dane firmy:

EuroBus
NIP: 7372206150
REGON: 362040720

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Słopnice 191, Słopnice, Polska

Opis firmy EuroBus

Międzynarodowy przewoźnik EuroBus oferuje przewozy osobowe z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski. Kluczową usługą jest oferta "door to door", dzięki której klient zostanie odebrany z miejsca przez siebie wskazanego oraz dowieziony pod konkretny adres w Niemczech, co daje uzasadnione poczucie bezpieczeństwa i komfort podróży. Jest to jednocześnie oszczędność czasu oraz pieniędzy. EuroBus Bus do Niemiec, to także oferta przewozu paczek do Niemiec. Zachęcamy do skorzystania z powyższej oferty, dzięki której Państwa przesyłka zostanie doręczona bezpośrednio do odbiorcy i unikną Państwo problemów związanych z jej niewłaściwym transportem.

Oferta firmy

EuroBus przewóz osób, to firma transportowa, która oferuje:
1. Przewóz osób z Polski do Niemiec, i w drugą stronę.
2. Transport paczek do Niemiec i w drugą stronę.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

"Lezuka Transport" dba o komfort i bezpieczeństwo podróżujących w każdym wieku, dlatego oferujemy wygodne rozwiązania dla seniorów.
Potrzebna jest firma, która organizuje busy Pomorskie do Niemiec? W takiej sytuacji nie ma się nad czym zastanawiać, czas poznać firmę Beata Bus.
Otwarta już w 1992 roku firma Coloradobus, to działalność transportowa, która może poszczycić się ogromnym doświadczeniem.