EVENTOWCY

Dane adresowe:

ul. Sabały 16/35,
02-174 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Paweł Domański
info@eventowcy.pl
508308378

Dane firmy:

EVENTOWCY
NIP: 5222940574
REGON: 146554403

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Sabały 16/35, Warszawa, Polska

Opis firmy EVENTOWCY

Witajcie w świecie wyjątkowych eventów z firmą EVENTOWCY!
Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu różnorodnych atrakcji, które sprawią, że Wasze wydarzenie będzie niezapomniane. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór atrakcji eventowych. Bez względu na charakter imprezy (event integracyjny, firmowy, targi, wydarzenia związane z promocją marki, pikniki czy festyny) jesteśmy do Waszej dyspozycji na terenie całej Polski. Zapewniamy kompleksową obsługę od momentu przyjazdu na miejsce, przez montaż atrakcji, aż po ich profesjonalną obsługę podczas wydarzenia. Chętnie organizujemy także turnieje na stanowiskach i dostosowujemy atrakcje do Waszych preferencji poprzez ich personalizację.

Z nami każdy event stanie się niezapomnianym przeżyciem!

Oferta firmy

Nasza oferta atrakcji eventowych obejmuje:
- atrakcje VR, czyli wirtualna rzeczywistość (gogle VR, symulator rajdowy VR, symulator lotu VR, symulator roller coastera VR, symulator VR łazika marsjańskiego, bieżnia VR Virtuix Omni),
- atrakcje zręcznościowe oraz barowe (cymbergaj, piłkarzyki, rzutki, automat do gry w koszykówkę, łapacz maskotek, refleksomierz),
- atrakcje retro (atari pong, flipper, bumper, konsola retro, automat arcade),
- siłomierze (kopacz, bokser, młot),
- fotobudki (fotobudka klasyczna, fotobudka 3d, 360 stopni, InstaBudka).


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

VRTEAM dostarcza atrakcje na różnego rodzaju eventy, włączając imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny, targi, konferencje, eventy promocyjne.
Nasza firma specjalizuje się w naprawie i serwisowaniu zegarków.
Lombard4u to lombard w Krakowie mający swoje punkty w dogodnych miejscach i szczycący się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży.