EXPRESS-LINE Przewozy Międzynarodowe s.c. Jan Woś, Daniel Palacz

Dane adresowe:

Węglówka 14,
32-412 Wiśniowa
małopolskie

Dane kontaktowe:

express-line.bus@wp.pl
503824437

Dane firmy:

EXPRESS-LINE Przewozy Międzynarodowe s.c. Jan Woś, Daniel Palacz
NIP: 6812054696
REGON: 122674570

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Węglówka 14, Wiśniowa, Polska

Opis firmy EXPRESS-LINE Przewozy Międzynarodowe s.c. Jan Woś, Daniel Palacz

Express-Line jest firmą przewozową, świadczącą usługi transportowe osób i rzeczy, na trasie Polska - Niemcy. Swoim zasięgiem obejmuje największe miasta południowej Polski, począwszy od Nowego Sącza przez Limanową i Myślenice, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław i Kędzierzyn. Niemieckie miasta, przez które bus do Niemiec przejeżdża, to: Chemnitz, Gera, Jena, Erfurt, Gissen, Siegen, Wuppertal, Dortmund, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia, Bonn, Aachen oraz okoliczne miejscowości powyższych miast. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, zapewniamy odbiór klienta z wyznaczonego przez niego miejsca oraz dowóz również pod konkretny adres w Niemczech, znajdujący się w obrębie realizowanej trasy. Zachęcamy do rezerwacji biletu przez formularz na stronie internetowej lub telefonicznie.

Oferta firmy

Firma przewozowa Express-Line oferuje:
1. Przewóz osób z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski.
2. Transport paczek z Polski do Niemiec i w drugą stronę.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

"Lezuka Transport" dba o komfort i bezpieczeństwo podróżujących w każdym wieku, dlatego oferujemy wygodne rozwiązania dla seniorów.
Potrzebna jest firma, która organizuje busy Pomorskie do Niemiec? W takiej sytuacji nie ma się nad czym zastanawiać, czas poznać firmę Beata Bus.
Otwarta już w 1992 roku firma Coloradobus, to działalność transportowa, która może poszczycić się ogromnym doświadczeniem.