FHU FOTO-VIDEO DZIEDZIC Bartłomiej

Dane adresowe:

ks. M. Łaczka 61,
30-864 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Bartek
biuro@zdjecia-reklamowe.pl
507 738 242

Dane firmy:

FHU FOTO-VIDEO DZIEDZIC Bartłomiej
NIP: 6792759889
REGON: 120293360

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ks. M. Łaczka 61, Kraków, Polska

Opis firmy FHU FOTO-VIDEO DZIEDZIC Bartłomiej

Pokaż się od najlepszej strony korzystając z usług fotograficznych Foto-Video. Tworzone przez nich zdjęcia reklamowe pozwalają na ukazanie usług, produktów oraz załogi firmy w najlepszym blasku. Podejmują się wszelkich zleceń, których tematem jest fotografia reklamowa. Wykonują wysokiej jakości zdjęcia reklamowe dla małych firm, przedsiębiorstw oraz wielkich korporacji. Za każdym razem indywidualnie podchodzą do nowego zlecenia. Dbają o relacje z klientem i dają z siebie wszystko podczas pracy. Efekt jest taki, że mają już wiele sesji reklamowych wykonanych po całej Polsce, a zleceniodawcy chwalą sobie współpracę z tymi fotografami reklamowymi. Jeśli i Ty chcesz się pokazać szerszemu gronu potencjalnych odbiorców Twoich usług czy produktów, to nie wahaj się skontaktować z nimi. Umów się na spotkanie, a doradzą Ci jakie zdjęcia będą dla Ciebie najkorzystniejsze.

Oferta firmy

Foto-Video Dziedzic oferuje Wam fachowe sesje reklamowe podczas których wykonamy dla Was:
- zdjęcia reklamowe z zakresu fotografii: produktowej, biznesowej, przemysłowej, korporacyjnej, i innych.

Zadzwoń, umówimy się na spotkanie, porozmawiamy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma wystawiennicza Event Logistica zajmujemy się tworzeniem : stoisk na targi, systemów wystawowych naszych klientów z całego kraju jak i z Europy.
Czy widzieliście kiedyś piękniejszy widok jak pierwszy taniec państwa młodych? Widok radosnych i uśmiechniętych ludzi którzy bawią się na weselu? Fotografie ze ślubu są jedną z najpopularniejszych pamiątek ślubu.