Han-Bud Halbiniak

Dane adresowe:

Pacierzów ul. Leśna 6,
42-270 Kłomnice
śląskie

Dane kontaktowe:

norbert@han-bud.com
792 087 865

Dane firmy:

Han-Bud Halbiniak
NIP: 9492000908
REGON: 242989302

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Pacierzów ul. Leśna 6, Kłomnice, Polska

Opis firmy Han-Bud Halbiniak

Han-Bud Halbiniak, świadczymy usługi brukarskie, usługi budowlane, prowadzimy roboty ziemne oraz zajmujemy się zakładaniem ogrodów dla zleceniodawców z okolic Częstochowa, Radomsko i Kłomnice, woj. śląskiego i łódzkiego. Wraz z usługami brukarskimi i budowlanymi prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego, oferujemy do wynajęcia ciężki sprzęt budowlany. Układaniem kostki brukowej zajmujemy się od wielu lat i posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie, które pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń. Doradzamy przy wyborze i zakupie kostki brukowej. Prowadzimy nadzór budowlany. Zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług.

Oferta firmy

Han-Bud Halbiniak - firma budowlana oraz wynajem sprzętu budowlanego z miejscowości Pacierzów (woj. śląskie). Wykonujemy usługi budowlane oraz brukarskie w rejonie miast Częstochowa czy Radomsko, a są to:
- usługi budowlane,
- układanie kostki brukowej,
- roboty ziemne,
- zakładanie ogrodów,
- usługi koparką,
- roboty drogowe,
- układanie asfaltu,
- rozbiórki budynków,
- wyburzenia budynków,
- wynajem sprzętu budowlanego.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Danex - Twój partner w zakresie konstrukcji aluminiowych, który oferuje nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także profesjonalną obsługę na każdym etapie projektu.
Marka Racks and Rolls zawsze stawia na solidność, dzięki czemu wszystkie jej produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i dostosowanie do potrzeb klientów.
Nie zwlekaj dłużej i wybierz naszą wypożyczalnie sprzętu budowlanego.