iDiabetyk.pl - Katalog Rzepczyno.pl

iDiabetyk.pl

Dane adresowe:

ul. Piasta 21,
44-200 Rybnik
śląskie

Dane kontaktowe:

info@idiabetyk.pl
507179144
32 42 26 231

Dane firmy:

iDiabetyk.pl
NIP: 6423209905
REGON: 380079642

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Piasta 21, Rybnik, Polska

Opis firmy iDiabetyk.pl

Idiabetyk.pl jest sklepem diabetologicznym. Oferuje zestawy infuzyjne uznanych producentów, dreny, igły oraz zatyczki. Posiadamy szeroką gamę dostępnych produktów. Chcemy ułatwić diabetykom życie i utrzymanie dobrego stanu zdrowia. Nasz sklep zapewnia klientom najlepsze produkty w najlepszej cenie.
Sprzedajemy sprzęt, który jest niezbędny diabetykom do radzenia sobie z chorobą. Można u nas zamówić zestaw infuzyjny, glukometr, nadajnik lub sensor z dofinansowaniem w ramach zleceń NFZ. Posiadamy szeroki asortyment produktów niezbędnych dla chorych na cukrzycę.

Współpracujemy z najlepszymi producentami na świecie. Zawsze mamy w ofercie najnowsze produkty na rynku. Dysponujemy dużym magazynem produktów i wykwalifikowanym personelem, który jest gotowy do pomocy. Mamy przyjazny i pomocny personel. Naszym celem jest sprawienie, aby zakupy były przyjemne i efektywne.

Sklep dla diabetyków z bezpłatną dostawą. Pomożemy Ci w wypełnieniu wniosków NFZ. Gwarantujemy szeroki wybór artykułów dla diabetyków. Zajmujemy się tą dziedziną od wielu lat. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc.

Oferta firmy

iDiabetyk to firma zajmująca się sprzedażą artykułów dla diabetyków z możliwością refundacji NFZ. Oferujemy szeroką gamę produktów, od zestawów infuzyjnych po pompy i akcesoria. Sprzedajemy również urządzenia jednorazowego użytku stosowane w leczeniu cukrzycy.

Firmy pokrewne w bazie

/ iDiabetyk / Sklep dla diabetyków /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasi specjaliści EMG zajmują się diagnostyką zaburzeń nerwowo-mięśniowych.
Sklep internetowy Ortomedico.