Janusz Smoleń Solar

Dane adresowe:

Klimeckiego 14/B,
30-706 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@solar.sklep.pl
12 654-26-26

Dane firmy:

Janusz Smoleń Solar
NIP: 6781317136
REGON: 351271135

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Klimeckiego 14/B, Kraków, Polska

Opis firmy Janusz Smoleń Solar

Dekoracje okienne są naszą specjalnością. Od kilku lat świadczymy usługi na rynku regionalnym oferując wszystkim nabywcom oryginalne rozwiązania na upiększenie ram okiennych. Kilkuletnie obycie w wytwórczości także montażu rolet, żaluzji również innych zasłony okiennych spowodowały, że jesteśmy liderami w specjalności na rynku regionalnym. Z wyżej wyszczególnionego powodu, serdecznie Państwa inwitujemy na naszą stronę firmową na jakiej mogą Państwo zapoznać się z naszą obszerną propozycją usług jakie świadczymy. Proszę pamiętać, że element dekoracyjny okienna dodatkowo ingeruje na nasze samopoczucie. Nie odkładaj na później i jeszcze dzisiaj dołącz do grona zadowolonych klientów.

Oferta firmy

Plisy i moskietiery
Markizy w kasecie
Automatyczne bramy garażowe
Rolety do okien
Rolety dzień noc
Rolety zewnętrze, antywłamaniowe
Żaluzje drewniane 50mm

Firmy pokrewne w bazie

/ rolety / żaluzje / okna /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nazywamy się Rol-Art i zajmujemy się systemami roletowymi na każdą kieszeń! Jeżeli potrzebujesz wertykali do swojego biura, rolet fasadowych do domu, rolet wewnetrznych do sypialni, plisy do okien dachowych lub innych produktów chroniących przed światłem i zasłaniających wnętrze to świetnie się składa.
Osoby prowadzące firmę wiedzą dobrze, że posiadanie sprawdzonego partnera w biznesie bywa kluczowe dla powodzenia przedsięwzięcia.
Marka Krakżal to znany w naszym kraju producent wysokiej jakości osłon okiennych, które z powodzeniem od wielu lat sprawdzają się w każdym domu, mieszkaniu oraz biurze.