Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Dane adresowe:

Łowiecka 17E,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

janusz.wylag@kancelaria-wylag.com
795 016 884

Dane firmy:

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska
NIP: 6452536914
REGON: 243168903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Łowiecka 17E, Pszczyna, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska to firma, której misją jest świadczenie profesjonalnych usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nasza kancelaria adwokacka zrzesza doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym, gospodarczym, handlowym oraz w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Pomagamy przedsiębiorcom w zakresie prawa zamówień publicznych, przekształceń, fuzji i przejęć, audytów oraz windykacji należności. Prowadzimy sprawy rozwodowe, alimentacyjne, dotyczące separacji i podziału majątku, a także sprawy o zapłatę, ochronę dóbr osobistych, zasiedzenie i ochronę posiadania. Nasi prawnicy skutecznie reprezentują klientów w postępowaniach gospodarczych, nakazowych i upominawczych oraz przeprowadzają kompleksowe audyty prawne, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Oferta firmy

1. Prawo Cywilne:
- Kompleksowe prowadzenie spraw o zapłatę
- Ochrona praw osobistych i majątkowych
- Sprawy dotyczące zasiedzenia nieruchomości
- Ochrona posiadania i sprawy lokatorskie

2. Prawo Rodzinne:
- Mediacje i prowadzenie spraw rozwodowych
- Ustalanie i egzekwowanie alimentów
- Sprawy o separację i rozdzielność majątkową
- Kompleksowa obsługa podziału majątku wspólnego


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas to miejsce, gdzie skuteczna obrona w sprawach karnych łączy się z etycznym podejściem do prawa.
W Kancelarii Adwokackiej Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku, dbamy nie tylko o obsługę prawno-biznesową, ale także o relacje z klientami oparte na empatii.
PRĘDA Kancelaria Adwokacka to kancelaria od lat zajmująca się przede wszystkim sprawami związanymi z kredytem frankowym w Legnicy.