Led-labs.pl - Katalog Rzepczyno.pl

Led-labs.pl

Dane adresowe:

Zakopiańska 2C,
30-418 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Biuro obsługi klienta
info@led-labs.pl

Dane firmy:

Led-labs.pl
NIP: 6793108450
REGON: 360837680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Zakopiańska 2C, Kraków, Polska

Opis firmy Led-labs.pl

Led Labs to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży oświetlenia LED. Swój asortyment skupia tylko i wyłącznie wokół tych produktów. Efektem tego są wysokie kompetencje poszczególnych pracowników działu obsługi klientów, który funkcjonuje w nowoczesnym sklepie internetowym led-labs.pl. Odpowiednia wiedzy oraz wieloletnie doświadczenie kadry są niezwykle ważne w prowadzeniu sprzedaży tak specjalistycznego sprzętu jakim jest oświetlenie LED. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do naszego sklepu.

Oferta firmy

Sklep internetowy led-labs.pl, oferuje swoim klientom produkty takie jak:
- taśmy LED,
- profile LED,
- zasilacze LED,
- źródła LED,
- oprawy LED,
- sterowniki LED,
- oprawy LED,
- moduły LED.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Poszukujesz idealnego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Koniecznie w takim razie sprawdź co oferuje firma Kryształy 3D! To przedsiębiorstwo profesjonalnie zajmujące się wytwarzaniem statuetek szklanych z grawerem 3D, które są świetnym pomysłem na nietypowy prezent.
Szukasz rzetelnego, fachowego i godnego zaufania dystrybutora gazów technicznych, który oferuje bardzo szeroki wybór gazów i zbiorników na wynajem w swojej ofercie? Świetnie się składa firma Gomi oferuje to i wiele innych rzeczy związanych z dystrybucją gazów technicznych na terenie całej Polski.
Unikatowe produkty wykonane z wysokiej jakości soli himalajskiej znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Solny Świat, który siedzibę ma w województwie małopolskim.