Lenar | Usługi Przeprowadzki w Warszawie

Dane adresowe:

Dorotowska 9/33,
02-347 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Arkadiusz Lenarcik
lenar.transport@gmail.com
515 960 512

Dane firmy:

Lenar | Usługi Przeprowadzki w Warszawie
NIP: 5262859542
REGON: 526765416

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Dorotowska 9/33, Warszawa, Polska

Opis firmy Lenar | Usługi Przeprowadzki w Warszawie

Firma Lenar oferuje swoje usługi w postaci szybkich przeprowadzek na terenie Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego. Dbamy o bezpieczeństwo towarów także w trakcie transportu towar może być narażony na różnorodne ryzyka, takie jak uszkodzenia czy kradzieże. Ubezpieczenie usługi przewozowej chroni przed tymi nieprzewidywalnymi sytuacjami, zapewniając rekompensatę za ewentualne straty. W pierwszej kolejności zajmujemy się dokładnym i starannym pakowaniem przedmiotów które zabierzemy z sobą, następnie bardzo ostrożnie je transportujemy a w efekcie końcowym w nowym budynku układamy w wskazane przez klienta miejsce. Zadzwoń do Nas po bezpłatną wycenę związaną z przeprowadzkami na terenie Warszawy.

Oferta firmy

Nasze główne usługi to przeprowadzki lokalne w Warszawie oraz w obszarze do 50 km od centrum Warszawy. Oprócz przeprowadzek zajmujemy się również transportem chłodniami - posiadamy do tego specjalne przygotowane pojazdy z certyfikowanymi chłodniami.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

"Lezuka Transport" dba o komfort i bezpieczeństwo podróżujących w każdym wieku, dlatego oferujemy wygodne rozwiązania dla seniorów.
Potrzebna jest firma, która organizuje busy Pomorskie do Niemiec? W takiej sytuacji nie ma się nad czym zastanawiać, czas poznać firmę Beata Bus.
Otwarta już w 1992 roku firma Coloradobus, to działalność transportowa, która może poszczycić się ogromnym doświadczeniem.