LITBUD Mateusz Litewka - Katalog Rzepczyno.pl

LITBUD Mateusz Litewka

Dane adresowe:

Wierzbowa 17,
32-085 Modlnica
małopolskie

Dane kontaktowe:

Mateusz Litewka
mateuszlitewka@interia.pl
606 797 937

Dane firmy:

LITBUD Mateusz Litewka
NIP: 9451518264
REGON: 120836381

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Wierzbowa 17, Modlnica, Polska

Opis firmy LITBUD Mateusz Litewka

Marzysz o swoim własnym domku jednorodzinnym, gdzieś na uboczu wielkiego miasta? Przestronne, pięknie wykończony z wielkim salonem, sypialna i garderobą? Nie trać czasu na rozmyślanie! Powierz swoje marzenia i zrealizuj je dzięki firmie remontowo - budowlanej LITBUD. Prowadzimy pełną działalność z zakresu budowy domków jednorodzinnych jak i remontu tych już istniejących. Nasze zaplecze klientów indywidualnych jak i inwestorów potwierdza jedno - nasze doświadczenie, jakość oraz uczciwość skłoniły wielu do wyboru naszej firmy. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami i profesjonalnym sprzętem, co pozwala na realizację każdego projektu. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta firmy

Oferujemy:
-budowanie i remontowanie domów;
-adaptacje i wykończenie pomieszczeń;
-ocieplenia i docieplenia budynków;
-wylewki maszynowe;
-krycie dachów.
Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma LitBud zapewnia usługi koparko ładowarką na potrzeby swoich klientów.
Jesteśmy firmą świadczącą w pełni profesjonalne usługi wysokościowe, do których należą: - mycie przeszkleń budynków w trudno dostępnych miejscach, - mycie elewacji, - usuwanie graffiti, - malowanie i naprawa elewacji, - montaż konstrukcji reklamowych na ścianach oraz dachach budynków.
Niska a zarazem korzystna cena, szybkość wykonania, dokładność - ta firma działa na rynku konstrukcji stalowych od wielu lat i oferuje bardzo szeroki wybór hal stalowych, który przypadnie do gustu wszystkim inwestorom.