Lombard4u

Dane adresowe:

ul. Makuszyńskiego 22 lok. U1,
31-752 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

krakowska@lombard4u.pl

Dane firmy:

Lombard4u
NIP: 6783151668
REGON: 123179713

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Makuszyńskiego 22 lok. U1, Kraków, Polska

Opis firmy Lombard4u

Lombard4u to lombard w Krakowie mający swoje punkty w dogodnych miejscach i szczycący się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Jednym z największych walorów sieci lombardów jest wykwalifikowana obsługa, dzięki której zarówno kupujący, jak i sprzedający cenne przedmioty klienci, mogą liczyć na profesjonalną pomoc, uczciwość i dyskrecję. W lombardach należących do firmy można nie tylko kupić cenne przedmioty w konkurencyjnych cenach, ale również pozbyć się nieużywanych już sprzętów i biżuterii czy też wziąć pożyczkę pod zastaw. Klientów przyciągają tutaj atrakcyjny cennik, a także ogromny wybór biżuterii, sprzętów AGD i RTV, zegarków, sprzętu fotograficznego i wielu innych przedmiotów w bardzo dobrym stanie.

Oferta firmy

- skup przedmiotów
- pożyczki pod zastaw
- skup metali szlachetnych
- najlepsze ceny w Krakowie
Aż 8 lokalizacji lombardów w Krakowie! Sprawdź na http://www.lombard4u.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Witajcie w świecie wyjątkowych eventów z firmą EVENTOWCY! Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu różnorodnych atrakcji, które sprawią, że Wasze wydarzenie będzie niezapomniane.
VRTEAM dostarcza atrakcje na różnego rodzaju eventy, włączając imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny, targi, konferencje, eventy promocyjne.
Nasza firma specjalizuje się w naprawie i serwisowaniu zegarków.