Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. - Katalog Rzepczyno.pl

Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Radziwoja 18,
61-057 Poznań
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

info@malgorzata.poznan.pl
+48601782190

Dane firmy:

Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
NIP: 7822552806
REGON: 302224361

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Radziwoja 18, Poznań, Polska

Opis firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.

Osoby prowadzące firmę wiedzą dobrze, że posiadanie sprawdzonego partnera w biznesie bywa kluczowe dla powodzenia przedsięwzięcia. Takim właśnie sprawdzonym partnerem, w branży dekoracji okiennych i automatyki, jest firma Małgorzata z Poznania. Od lat wspieramy lokalne firmy, dostarczając im szytych na wymiar zasłon na duże okna i elektrycznych rolet okiennych. Nasze wieloletnie doświadczenie jest doskonałą rekomendacją, lecz mogą też Państwo sami sprawdzić w Internecie pozytywne opinie naszych Klientów!

Oferta firmy

Nasza oferta obejmuje między innymi:
- szycie zasłon hotelowych na duże okna,
- montaż i szycie zwijanych rolet elektrycznych,
- przygotowanie i montaż dekoracyjnych firan oraz maskownic do karniszy sufitowych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nazywamy się Rol-Art i zajmujemy się systemami roletowymi na każdą kieszeń! Jeżeli potrzebujesz wertykali do swojego biura, rolet fasadowych do domu, rolet wewnetrznych do sypialni, plisy do okien dachowych lub innych produktów chroniących przed światłem i zasłaniających wnętrze to świetnie się składa.
Marka Krakżal to znany w naszym kraju producent wysokiej jakości osłon okiennych, które z powodzeniem od wielu lat sprawdzają się w każdym domu, mieszkaniu oraz biurze.
KRAKŻAL to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, która dzięki swojej precyzji, oraz dbałości o detale zdobyła uznanie setek klientów w całej Polsce.