Manami Sushi - Katalog Rzepczyno.pl

Manami Sushi

Dane adresowe:

Księcia Witolda 32a,
50-202 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

restauracja@manami-sushi.pl
511 710 403

Dane firmy:

Manami Sushi
NIP: 8942904556
REGON: 384479640

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Księcia Witolda 32a, Wrocław, Polska

Opis firmy Manami Sushi

W Manami Sushi Wrocław pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej symfonii smaku, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc niezapomniane doświadczenie kulinarnego raju. Nasza restauracja to nie tylko miejsce, gdzie możesz spróbować najświeższego sushi, ale także przestrzeń, gdzie każdy kęs jest wyrazem kulinarnego mistrzostwa.

W naszym menu znajdziesz szeroki wybór tradycyjnych i nowoczesnych dań sushi, przygotowywanych z pasją przez naszych doświadczonych kucharzy. Korzystamy tylko z najwyższej jakości składników, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane doznania smakowe.

Manami Sushi Wrocław to nie tylko restauracja, to miejsce, gdzie można cieszyć się wybornym jedzeniem w eleganckiej i przyjemnej atmosferze. Zapraszamy Cię do udziału w naszej słodkiej symfonii smaku w Manami Sushi Wrocław, gdzie każdy kęs jest prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Oferta firmy

Sushi dla Wymagających Smakoszy:
Specjalnie dla naszych klientów oferujemy ekskluzywne zestawy sushi, w których każdy kęs to podróż do krainy wyrafinowanych smaków i aromatów, zaspokajając najbardziej wymagające podniebienia.

Firmy pokrewne w bazie

/ sushi / sushi wrocław /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli poszukujesz lokalu oferującego sushi w Krakowie koniecznie odwiedź Otsu Sushi.
Wrocławska restauracja i browar Prost to wyjątkowe miejsce na odpoczynek z dala od zgiełku miasta.
Interesuje Cię restauracja z ogrodem, która jest zlokalizowana na terenie Krakowa? W takiej sytuacji wybór może być tylko jeden — Restauracja & Spiżarnia Willa Fryderyka.