MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Dane adresowe:

Gabrieli Zapolskiej 9,
30-126 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Marcin Fraś
biuro@altelsystemy.com.pl
607345842
(12)4233397

Dane firmy:

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY
NIP: 6772005667
REGON: 356531084

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Gabrieli Zapolskiej 9, Kraków, Polska

Opis firmy MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Jeżeli chcą Państwo stworzyć niezawodne i co najważniejsze bardzo skuteczne systemy alarmowe, to koniecznie odwiedźcie naszą stronę www.altelsystemy.com.pl i sprawdźcie nasz monitoring. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami w całym kraju, którzy zawsze zachwalają nasze produkty i polecają je swoim znajomym. Na szczególną uwagę zasługują nasze centrale telefoniczne, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem od lat jest zadowolenie klientów dlatego też oferujemy wyłącznie markowy sprzęt od renomowanych producentów. Dzięki nam będą mogli spać Państwo spokojnie.

Oferta firmy

Krakowska firma AL TEL SYSTEMY działa na rynku od wielu lat. W tym czasie przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w montażu oraz serwisowaniu central telefonicznych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Witajcie w świecie wyjątkowych eventów z firmą EVENTOWCY! Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu różnorodnych atrakcji, które sprawią, że Wasze wydarzenie będzie niezapomniane.
VRTEAM dostarcza atrakcje na różnego rodzaju eventy, włączając imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny, targi, konferencje, eventy promocyjne.
Nasza firma specjalizuje się w naprawie i serwisowaniu zegarków.