Mountain Glamp

Dane adresowe:

Suche 60c,
34-520 Poronin
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
apartamenty@dw-jedrol.pl
694 352 526

Dane firmy:

Mountain Glamp
NIP: 7361662111
REGON: 121203212

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Suche 60c, Poronin, Polska

Opis firmy Mountain Glamp

Firma Mountain Glamp zapewnia zainteresowanym klientom wyjątkowe noclegi. Odbywają się one w luksusowych namiotach, pozwalających odpocząć szybko i efektywnie od zgiełku miasta. Namioty sferyczne są całoroczne, a w dodatku z widokiem na Tatry. Doskonała propozycja dla osób, które szukają luksusowego campingu. Każdy namiot kopuła jest wyposażony w duże, wygodne łóżko oraz wannę. Wynajem namiotów sferycznych to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego campingu.Oferta jest dedykowana do wszystkich osób, które w niebagatelny sposób doświadczając luksusu chcą spędzić swój urlop. 

Oferta firmy

W ofercie firmy Mountain Glamp znaleźć można między innymi:
- Namioty,
- Noclegi,
- Kemping,
- Camping.

Z większą ilością informacji na temat firmy Mountain Glamp można się zapoznać na witrynie www https://www.mountainglamp.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Willa Diana oferuje pokoje z łazienkami w centrum Kotliny Kłodzkiej jakim jest niewątpliwie Czarna Góra.
Beskid Rose & SPA to miejsce magiczne i niepowtarzalne dzięki klimatowi i niezwykłemu umiejscowieniu w ścisłym centrum Beskidu Wyspowego tuż góry Mogielica, Łopienia, Ćwilinia oraz Modynia.
Jeżeli jesteś leniwy, a chciałbyś znaleźć nocleg na Mazurach, nie poświęcając na to zbyt wiele czasu, zachęcamy do zapoznania się z naszym serwisem, a szczególnie zamieszczoną na nim wyszukiwarką noclegów w tym pięknym rejonie Polski.