Orto-Pes

Dane adresowe:

Grabiszyńska 241 H,
53-234 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

biuro@ortopes.pl
717900301

Dane firmy:

Orto-Pes
NIP: 8942422142
REGON: 020779404

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Grabiszyńska 241 H, Wrocław, Polska

Opis firmy Orto-Pes

Pracownia protetyczno-ortopedyczna "Orto-Pes" swoją działalność prowadzi od 2008 roku. Od czasu powiania firmy do dnia dzisiejszego, przedsiębiorstwo się bardzo rozwinęło. Początkowo zespół składał się z 3 osób, dziś pracownicy firmy tworzą 17 osobowy zespół. Wśród nich są fizjoterapeuci, technicy-ortopedzi oraz technicy-protetycy. Siedziba znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 241H. Działalność firmy obejmuje trzy obszary: protetykę, ortotykę oraz podologię. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Oferta firmy

Firma posiada własną pracownię protetyczno-ortopedyczną, w której wykonywane są: protezy kończyn górnych i dolnych, protezy kosmetyczne, protezy po wyłuszczeniu w stawie. Ortezy - AFO, DAFO, KAFO, HKAFO, gorsety ortopedyczne. Przy siedzibie firmy mieści się również sklep ortopedyczny.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zabiegi laserowe dostępne w Krakowie w Centrum Der-Med to usługa pewna, sprawdzona, efektywna i w pełni bezpieczna.
Dermed w Katowicach to miejsce w jakim z powodzeniem i bezpiecznie można się poddać depilacji laserowej czy też spróbować makijażu permanentnego.
Podolog to osoba, która skutecznie pomoże w wyjaśnieniu, skąd wziął się problem dotyczący skóry lub paznokci oraz rozwiązaniu tego problemu.