PALACE GROUP ROBERT PAŁAC - Katalog Rzepczyno.pl

PALACE GROUP ROBERT PAŁAC

Dane adresowe:

Szlak 77/7b,
31-153 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@palace-apartments.pl

Dane firmy:

PALACE GROUP ROBERT PAŁAC
NIP: 9451083903
REGON: 120006320

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Szlak 77/7b, Kraków, Polska

Opis firmy PALACE GROUP ROBERT PAŁAC

Od wielu lat z sukcesem działamy w branży hotelarskiej oferując miejsca noclegowe w centrum Krakowa. Do dyspozycji gości są nowoczesne, w pełni umeblowane apartamenty w atrakcyjnych cenach. Na specjalne życzenie gości organizowane są różne dodatkowe rzeczy tj. romantyczny wieczór, mobilne SPA, wycieczki i transfery z lotniska. Atutem naszej oferty jest przede wszystkim lokalizacja - ul. Szlak. Bliskość do Rynku Głównego oraz położenie wielu sklepów i restauracji sprawia, że oferta jest często wybierana.

Oferta firmy

Posiadamy kilkanaście apartamentów w pełni wyposażonych zlokalizowanych w nowym budownictwie w sercu Krakowa. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Beskid Rose & SPA to miejsce magiczne i niepowtarzalne dzięki klimatowi i niezwykłemu umiejscowieniu w ścisłym centrum Beskidu Wyspowego tuż góry Mogielica, Łopienia, Ćwilinia oraz Modynia.
Jeżeli jesteś leniwy, a chciałbyś znaleźć nocleg na Mazurach, nie poświęcając na to zbyt wiele czasu, zachęcamy do zapoznania się z naszym serwisem, a szczególnie zamieszczoną na nim wyszukiwarką noclegów w tym pięknym rejonie Polski.