Katalog Firm Rzepczyno.pl

Medycyna

Detoks Fenix Sp. z o.o.

Z problemem uzależnień zmagają się pacjenci w różnym wieku. Nasz ośrodek leczenia uzależnień dysponuje wykwalifikowaną kadrą medyczną, która wspiera pacjentów bez względu na ich wiek. Do Fenix Detoks trafiają zarówno osoby dorosłe, (...)

Klinika Medikos

MEDIKOS to klinika urody prężnie działająca w Gdyni, która zapewnia najwyższej jakości zabiegi estetyczne – mezoterapię, zamykanie naczynek, elektroepilację czy też botoks. Zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje indywidualne po(...)

BJU Marcin Bieńko

BJU to popularny sklep detaliczny oraz ceniona hurtownia estetyczno-kosmetyczna. Ma ona dosyć szeroką gamę produktów odpowiadającą licznym potrzebom różnorodnych klientów. Asortyment tej firmy obejmuje na przykład zaawansowane technologiczn(...)

Podotrade s c. Piotr Bielawski, Ilona Vollmer

Podolog to osoba, która skutecznie pomoże w wyjaśnieniu, skąd wziął się problem dotyczący skóry lub paznokci oraz rozwiązaniu tego problemu. Szczególnie fachowcy działający w Instytucie Podologicznym. Jest to miejsce, w którym pacjenci (...)

Ks Beauty Sp. z o. o.

Dr. Kopaczynski to nad wyraz szeroka gama specjalistycznych i niezawodnych usług medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. W ofercie firmy znajduje się usuwanie laserowe rozstępów, laserowe odmładzanie twarzy, laser frakcyjny, jak równie(...)

Centrum DER-MED Katowice

Dermed w Katowicach to miejsce w jakim z powodzeniem i bezpiecznie można się poddać depilacji laserowej czy też spróbować makijażu permanentnego. Niewątpliwie są to propozycje, które z roku na rok zyskują coraz szersze, a przy tym stale zm(...)

Centrum DER-MED Kraków

Zabiegi laserowe dostępne w Krakowie w Centrum Der-Med to usługa pewna, sprawdzona, efektywna i w pełni bezpieczna. Specjalnością placówki jest dermatologia oraz dermatochirugia, a także medycyna estetyczna. Wykonują oni przeszczep włosów s(...)