Pol-Met Sp. Z.o.o - Katalog Rzepczyno.pl

Pol-Met Sp. Z.o.o

Dane adresowe:

Stare Iganie, ul. Akacjowa 1,
08-103 Siedlce
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@pol-met.com
253070090

Dane firmy:

Pol-Met Sp. Z.o.o
NIP: 8212647101
REGON: 364690209

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Stare Iganie, ul. Akacjowa 1, Siedlce, Polska

Opis firmy Pol-Met Sp. Z.o.o

Niska a zarazem korzystna cena, szybkość wykonania, dokładność - ta firma działa na rynku konstrukcji stalowych od wielu lat i oferuje bardzo szeroki wybór hal stalowych, który przypadnie do gustu wszystkim inwestorom.
Doskonała jakość tworzonych budynków oraz skrupulatne wykonanie gwarantują, że są to najlepsze konstrukcje stalowe jakie widziano w tym kraju.
Nie wahaj się nam zaufać, wykonujemy wszystko profesjonalnie, od A do Z. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla ciebie idealną ofertę.

Oferta firmy

Obecnie firma stanowi połączenie dwóch spółek: POL-MET oraz GMK. Obydwa podmioty od lat cieszą się zaufaniem klientów i należą do czołowych producentów, świadczących kompleksowe usługi w zakresie budowy hal oraz innych obiektów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma LitBud zapewnia usługi koparko ładowarką na potrzeby swoich klientów.
Jesteśmy firmą świadczącą w pełni profesjonalne usługi wysokościowe, do których należą: - mycie przeszkleń budynków w trudno dostępnych miejscach, - mycie elewacji, - usuwanie graffiti, - malowanie i naprawa elewacji, - montaż konstrukcji reklamowych na ścianach oraz dachach budynków.
Potrzebna Ci rzetelna firma budowlana? Lokalizacja Twojej budowy to Kraków lub okolice? Postaw na Budorem! Jest to rzetelna i godna zaufania firma budowlana, która od 1980 roku oferuje swoim klientom usługi budowlane na bardzo wysokim poziomie.