Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Dane adresowe:

Nad Markiem 5,
34-300 Żywiec
śląskie

Dane kontaktowe:

Maciej Świda
reklama@twoje-okna.com
796490859

Dane firmy:

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda
NIP: 5532201641
REGON: 241295419

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Nad Markiem 5, Żywiec, Polska

Opis firmy Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Stolarka aluminiowa - jedną z ciekawszych propozycji są drzwi stalowe o unikalnym designie i zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa lub też drzwi przeciwpożarowe. Nie poprzestajemy na podawaniu liczb – w tekstach towarzyszących cennikom usług budowlanych i wykończeniowych zawieramy porady i wskazówki, dzięki którym będziesz wiedział, na co zwrócić uwagę przy wyborze konkretnej firmy dostarczającej okna. Jeśli przy zamkniętym oknie papier swobodnie się wsuwa i wysuwa to najpierw powinno się spróbować naprawy przez regulację okna, bo często to wystarczy i uszczelek (bynajmniej na razie) nie trzeba zmieniać. Nasi Klienci najczęściej wybierają białe okna, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać również z innych wariantów kolorystycznych. Współpracując z producentami takimi, gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję z dokonanego wyboru. Nasze okna są odporne na wpływ czynników atmosferycznych – przede wszystkim na działanie deszczu, mrozu oraz promieni słonecznych, dzięki czemu okazują się inwestycją na długie lata. Warto przyjrzeć się naszej solidnej, wykonane w dobrej jakości okna PCV będą służyć lata oraz prezentować się świetnie w zestawieniu z różnym budownictwem. Każdy nasz projekt staramy się wykonać możliwie jak najszybciej, gdyż szanujemy Państwa czas. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że wszystkie zamontowane osłony będą estetyczne i trwale przytwierdzone do danej powierzchni. Niech w Twoim domu zagości piękno i funkcjonalna technologia. Zapraszamy do eleganckiego salonu sprzedaży w wielu polskich miastach, gdzie zobaczysz produkty z w rozmaitych opcjach kolorystycznych. Z pewnością okno antywłamaniowe będzie dobrym wyborem w mieszkaniach i lokalach na parterze, gdzie ryzyko włamania jest dużo wyższe, na co również uwagę coraz częściej zwracają ubezpieczyciele. Oferowane przez nas okna drewniane znajdują zastosowanie zarówno w nowopowstałych, jak i odbudowywanych oraz rekonstruowanych budynkach i wielu innych lokalizacjach. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji dotyczących drzwi i schodów - od doradztwa i planowania, przez transport i montaż, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferta firmy

Nasza oferta handlowa to:
- okna drewniane, plastikowe oraz aluminiowe
- akcesoria do okien tj: ramy okien, klamki parapety
- rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Salonie Firmowym Sokółka Okna i Drzwi Szczecin, jako producent okien i drzwi drewnianych, kładziemy nacisk na najwyższą staranność wykonania.
Firmy specjalizująca się w serwisie i naprawie, a także regulacji okien? Poznaj SERWIS STOLARKI BUDOWLANEJ.
Design House to firma, która prężnie działa i specjalizuje się w montażu oraz oczywiście w samej sprzedaży stolarki budowlanej.