URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM" - Katalog Rzepczyno.pl

URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM"

Dane adresowe:

ul. Zgrzebnioka 26,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

biuro@meridium-tlumaczenia.com.pl
32 30 77 266

Dane firmy:

URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM"
NIP: 6381350578
REGON: 072894487

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Zgrzebnioka 26, Pszczyna, Polska

Opis firmy URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM"

Witryna internetowa pszczyńskiego Biura Tłumaczeń Meridium zawierająca podstawowe informacje na temat oferowanych rodzajów usług tłumaczeniowych. Oprócz szczegółowej oferty biura, strona zawiera również szereg informacji na temat zawodu tłumacza przysięgłego, aktów prawnych dotyczących tłumaczy, szkoleń i szkół kształcących tłumaczy przysięgłych w Polsce.
Jako biuro tłumaczeń, funkcjonujemy na rynku do kilkunastu lat, stale podwyższając jakość świadczonych usług oraz zakres obsługiwanych języków. Obecnie oprócz najbardziej typowych języków (angielski, niemiecki, francuski), obsługujemy również tłumaczenia z i na takie języki jak na przykład: japoński, chiński, węgierski, fiński, islandzki, czy azerski i kazachski. Współpracujący z nami tłumacze to osoby mające wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach, w tym tłumaczeniach specjalistycznych i technicznych. Wielu z nich to jednocześnie native-speakerzy poszczególnych języków, czyli ich rodzimi użytkownicy. Pozwala to zagwarantować, że przygotowywane przez nas tłumaczenia wykonywane są zawsze z dbałością o wszystkie szczegóły, w sposób pod każdym względem poprawny.

Oferta firmy

Oferta usług tłumaczeniowych ujmuje:
- tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia poświadczone (tzw. tłumaczenia przysięgłe)
- tłumaczenia specjalistyczne (m.in. z dziedziny prawa, finansów, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia ubezpieczeniowe, tłumaczenia z zakresu bankowości, tłumaczenia chemiczne)
- tłumaczenia prawnicze i prawne (tłumaczenia norm, ustaw, przepisów, tłumaczenia aktów notarialnych, tłumaczenia patentów)
- tłumaczenia stron internetowych (tłumaczenia z zakresu różnych dziedzin);
- tłumaczenia przeznaczone do publikacji (tłumaczenia książek, broszur, materiałów reklamowych)
- tłumaczenia samochodowe


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Biuro tłumaczeń Prolexico to profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych wszystkich języków powszechnie używanych na kontynencie europejskim.