Willa Diana

Dane adresowe:

Stronie Wieś 37C,
57-550 Stronie Śląskie
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Diana Popowicz
noclegidiana@gmail.com
512660363

Dane firmy:

Willa Diana
NIP: 8821134651
REGON: 891040185

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Stronie Wieś 37C, Stronie Śląskie, Polska

Opis firmy Willa Diana

Willa Diana oferuje pokoje z łazienkami w centrum Kotliny Kłodzkiej jakim jest niewątpliwie Czarna Góra. Do Czarnej Góry zapraszamy szczególnie ludzi nastawionych na aktywne spędzanie czasu tj. jazdę na nartach, chodzenie po górach, zwiedzanie atrakcji Czarnej Góry, Kotliny Kłodzkiej i Sudetów Wschodnich wśród których należy wyróżnić liczne jaskinie, muzea, siklawy, kopalnie, miejscowości uzdrowiskowe itd. Zaplanuj urlop z pensjonatem Diana, zapewniamy: noclegi z wyżywieniem, pokoje 2,3, 4 osobowe z łazienkami, bezpłatny parking, atrakcje m.in.: boisko do gry w piłkę, siatkówkę, tenis stołowy, możliwość rozpalenia ogniska. Jeśli Czarna Góra, to tylko z Willą Diana - polecamy!

Oferta firmy

W ofercie ośrodka wypoczynkowego Diana znajdziemy nie tylko ofertę noclegów prywatnych i firmowych, ale i propozycję organizacji przyjęć i imprez okolicznościowych. Pensjonat Diana to bardzo dobra opcja pod zorganizowanie:
- szkoleń,
- konferencji,
- urodzin,
- wesel,
- integracji pracowniczych,
- bankietów biznesowych,
- chrzcin,
- komunii,
- jubileuszy,
- styp
oraz wielu innych uroczystości w górach.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Mountain Glamp zapewnia zainteresowanym klientom wyjątkowe noclegi.
Beskid Rose & SPA to miejsce magiczne i niepowtarzalne dzięki klimatowi i niezwykłemu umiejscowieniu w ścisłym centrum Beskidu Wyspowego tuż góry Mogielica, Łopienia, Ćwilinia oraz Modynia.
Jeżeli jesteś leniwy, a chciałbyś znaleźć nocleg na Mazurach, nie poświęcając na to zbyt wiele czasu, zachęcamy do zapoznania się z naszym serwisem, a szczególnie zamieszczoną na nim wyszukiwarką noclegów w tym pięknym rejonie Polski.