Wykopy LitBud - Katalog Rzepczyno.pl

Wykopy LitBud

Dane adresowe:

ul. Jurajska 5,
32-085 Modlnica
małopolskie

Dane kontaktowe:

litbud@interia.pl
606 79 79 37

Dane firmy:

Wykopy LitBud
NIP: 9451518264
REGON: 120836381

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Jurajska 5, Modlnica, Polska

Opis firmy Wykopy LitBud

Firma LitBud zapewnia usługi koparko ładowarką na potrzeby swoich klientów. Jest to firma z dość długim doświadczeniem na rynku, znana z tego że zapewnia obsługę na wysokim poziomie. W jej ofercie znajdują się między innymi wykopy, jak i wyburzanie oraz wszelkiego rodzaju roboty ziemne wymagające dostępu do dobrej koparki. LitBud wycenia swoje usługi w bardzo rozsądny sposób, co zapewnia jej stałe zainteresowanie ze strony klientów. Wszystkie zlecenia wykonuje terminowo i stara się zapewnić, że będą one zrealizowane zgodnie z wizją i oczekiwaniami zleceniodawcy. LitBud to zatem firma, której warto powierzyć roboty ziemne.

Oferta firmy

- roboty ziemne koparko – ładowarką
- usługi koparką obrotową
- sprzęt mocowany na szybkozłącze
- wykopy i wyburzanie budynków
- niwelacja terenu
- inne usługi budowlane


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteśmy firmą świadczącą w pełni profesjonalne usługi wysokościowe, do których należą: - mycie przeszkleń budynków w trudno dostępnych miejscach, - mycie elewacji, - usuwanie graffiti, - malowanie i naprawa elewacji, - montaż konstrukcji reklamowych na ścianach oraz dachach budynków.
Niska a zarazem korzystna cena, szybkość wykonania, dokładność - ta firma działa na rynku konstrukcji stalowych od wielu lat i oferuje bardzo szeroki wybór hal stalowych, który przypadnie do gustu wszystkim inwestorom.
Potrzebna Ci rzetelna firma budowlana? Lokalizacja Twojej budowy to Kraków lub okolice? Postaw na Budorem! Jest to rzetelna i godna zaufania firma budowlana, która od 1980 roku oferuje swoim klientom usługi budowlane na bardzo wysokim poziomie.