Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena - Katalog Rzepczyno.pl

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Dane adresowe:

Paprotna 4,
51-117 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Marcin Opyc
biuro@browarprost.pl
732 917 248
713210747

Dane firmy:

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena
NIP: 8951004266
REGON: 930426762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Paprotna 4, Wrocław, Polska

Opis firmy Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Wrocławska restauracja i browar Prost to wyjątkowe miejsce na odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Browar restauracyjny mieści się w pn. części miasta (region Psie Pole) i zachęca wszystkich do odwiedzenia lokalu na piwo, obiad czy w ramach zorganizowania imprezy, przyjęcia itp. Browar rzemieślniczy Prost jest partnerem klubu WKS Śląsk Wrocław, dla którego warzy piwo klubowe. W swojej ofercie posiada nowe jak i tradycyjne style piwne, przez co każdy odwiedzający lokal Klient znajdzie swój smak. Browar Prost jest laureatem branżowych nagród.

Oferta firmy

Browar regionalny Prost prowadzi sprzedaż piwa i potraw w lokalu w ramach prowadzonej restauracji. Dodatkowo skutecznie buduje i poszerza sieć dystrybucyjną, dzięki czemu krafty Prosta można kupić w dobrych sklepach specjalistycznych, wybranych sieciówkach, restauracjach, pubach itp. Browar dysponuje przestrzenią pod organizowanie imprez i przyjęć, z czego korzystają osoby prywatne jak i podmioty gospodarcze w ramach organizacji szkoleń, konferencji, wigilii pracowniczych, spotkań integracyjnych, chrzcin, komunii, wesel, urodzin itd.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli poszukujesz lokalu oferującego sushi w Krakowie koniecznie odwiedź Otsu Sushi.
Interesuje Cię restauracja z ogrodem, która jest zlokalizowana na terenie Krakowa? W takiej sytuacji wybór może być tylko jeden — Restauracja & Spiżarnia Willa Fryderyka.
Jeśli szukasz idealnego miejsca na spotkanie biznesowe, romantyczną randkę czy udany wypad z przyjaciółmi, to trafiłeś idealnie.