Inside System - Katalog Rzepczyno.pl

Inside System

Dane adresowe:

Bienczycki Plan Targowy 1a,
31-864 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Paweł
pawel@inside-system.pl
790 444 554

Dane firmy:

Inside System
NIP: 6783127807
REGON: 121471680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Bienczycki Plan Targowy 1a, Kraków, Polska

Opis firmy Inside System

Inside System to firma świadcząca szereg usług remontowo budowlanych na terenie Krakowa oraz okolic. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w tynkach maszynowych. W swoim portfolio z realizacji posiadają kilkanaście różnego rodzaju realizacji począwszy od domków jednorodzinnych, przez lokale usługowe, a kończąc na wysokiej jakości biurowcach. Ze wszystkich wykonanych przez firmę realizacji mogą Państwo obejrzeć referencje. Przedsiębiorstwo Inside System cechuje - doświadczenie, wysokie kwalifikacje pracowników oraz 100% zaangażowanie podczas podejmowanego zlecenia.

Oferta firmy

Inside System oferuje swoje usługi na terenie Krakowa oraz okolic. W portfolio usług znajdują się:
- tynki maszynowe,
- tynki gipsowe,
- tynki cementowo-wapienne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma LitBud zapewnia usługi koparko ładowarką na potrzeby swoich klientów.
Jesteśmy firmą świadczącą w pełni profesjonalne usługi wysokościowe, do których należą: - mycie przeszkleń budynków w trudno dostępnych miejscach, - mycie elewacji, - usuwanie graffiti, - malowanie i naprawa elewacji, - montaż konstrukcji reklamowych na ścianach oraz dachach budynków.
Niska a zarazem korzystna cena, szybkość wykonania, dokładność - ta firma działa na rynku konstrukcji stalowych od wielu lat i oferuje bardzo szeroki wybór hal stalowych, który przypadnie do gustu wszystkim inwestorom.