Katalog Firm Rzepczyno.pl

Firmy budowlane

Inside System

Inside System to firma świadcząca szereg usług remontowo budowlanych na terenie Krakowa oraz okolic. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w tynkach maszynowych. W swoim portfolio z realizacji posiadają kilkanaście różnego rodzaju realizacji poc(...)

LITBUD Mateusz Litewka

Marzysz o swoim własnym domku jednorodzinnym, gdzieś na uboczu wielkiego miasta? Przestronne, pięknie wykończony z wielkim salonem, sypialna i garderobą? Nie trać czasu na rozmyślanie! Powierz swoje marzenia i zrealizuj je dzięki firmie remon(...)

EL-BIG Jarosław Wręczycki

Nasza firma EL-BIG działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy cenne doświadczenie w realizacji usług związanych z prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych i obróbką materiałów przy wykorzystaniu frezowania CNC. W naszej ofercie z(...)

LTM Tomasz Pajer Sp. J.

Nasza firma LTM oferuje usługi głównie z zakresu doradztwa logistycznego i montażu/demontażu różnorodnych regałów magazynowych (paletowe, zabudowy piętrowe, antresole). Oznacza to, że jesteśmy w stanie optymalnie wykorzystać dostępną p(...)

Firma Budowlana Budorem Błachno

Potrzebna Ci rzetelna firma budowlana? Lokalizacja Twojej budowy to Kraków lub okolice? Postaw na Budorem! Jest to rzetelna i godna zaufania firma budowlana, która od 1980 roku oferuje swoim klientom usługi budowlane na bardzo wysokim poziomie. Na(...)

Pol-Met Sp. Z.o.o

Niska a zarazem korzystna cena, szybkość wykonania, dokładność - ta firma działa na rynku konstrukcji stalowych od wielu lat i oferuje bardzo szeroki wybór hal stalowych, który przypadnie do gustu wszystkim inwestorom. Doskonała jakość t(...)

Jacek Poznański EJAS

Jesteśmy firmą świadczącą w pełni profesjonalne usługi wysokościowe, do których należą: - mycie przeszkleń budynków w trudno dostępnych miejscach, - mycie elewacji, - usuwanie graffiti, - malowanie i naprawa elewacji, - montaż ko(...)

Wykopy LitBud

Firma LitBud zapewnia usługi koparko ładowarką na potrzeby swoich klientów. Jest to firma z dość długim doświadczeniem na rynku, znana z tego że zapewnia obsługę na wysokim poziomie. W jej ofercie znajdują się między innymi wykopy, jak (...)