Lezuka Transport

Dane adresowe:

Aleja na Stadion 50/212,
25-127 Kielce
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

rezerwacje@lezukabus.pl
575 710 002

Dane firmy:

Lezuka Transport
NIP: 9592055702
REGON: 523092282

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Aleja na Stadion 50/212, Kielce, Polska

Opis firmy Lezuka Transport

"Lezuka Transport" dba o komfort i bezpieczeństwo podróżujących w każdym wieku, dlatego oferujemy wygodne rozwiązania dla seniorów. Nasze busy do Belgii, Niemiec, Holandii oraz Polski są dostosowane do potrzeb starszych pasażerów, zapewniając im spokojną i przyjemną podróż.

Nasi kierowcy są przyjaźni i pomocni, zawsze gotowi służyć wsparciem i radą seniorom podróżującym z nami. Dodatkowo, nasze pojazdy są wyposażone w udogodnienia takie jak niskie wejścia, uchwyty na poręcze oraz wygodne siedzenia, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.

Oferta firmy

1. Innowacyjne Rozwiązania dla Twojej Wygody:
W Lezuka Transport kładziemy nacisk na innowacyjność i wygodę podróżowania. Nasze autobusy są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, takie jak systemy rozrywki z indywidualnymi ekranami, gniazdka elektryczne oraz darmowe Wi-Fi. Dzięki temu, podróżując z nami, możesz cieszyć się rozrywką i być zawsze online, niezależnie od trasy.

2. Wielokierunkowe Połączenia dla Twojej Wygody:
Nasza firma oferuje szeroką gamę połączeń z Polski do Belgii, Niemiec oraz Holandii, oraz z powrotem. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach biznesowych, turystycznych czy osobistych, zapewniamy Ci wybór tras i terminów odpowiadających Twoim potrzebom. Pozwól nam zabrać Cię w podróż bez zbędnych zmartwień.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Potrzebna jest firma, która organizuje busy Pomorskie do Niemiec? W takiej sytuacji nie ma się nad czym zastanawiać, czas poznać firmę Beata Bus.
Otwarta już w 1992 roku firma Coloradobus, to działalność transportowa, która może poszczycić się ogromnym doświadczeniem.
R1 Trans od lat zajmuje się pomaganiem we wszelkich przeprowadzkach.