Katalog Firm Rzepczyno.pl

E-biznes

E-prom Katarzyna Sromek

Jesteśmy Agencja E-prom z Nowego Sącza. Specjalizujemy się głównie w : - pozycjonowaniu stron internetowych - projektowaniu stron WWW, sklepów e-commerce - obsługą kont aukcyjnych i społecznościowych - projektowaniu graficznym Pos(...)

Biznes.lumo.pl

Takie pojęcia jak marketing lojalnościowy często pojawiają się w mediach, w internecie, w różnych firmach. Ale na czym ten cały marketing polega i jak do niego podchodzić? Cóż, jest to po prostu swego rodzaju system partnerski, bazujący (...)

RSA24

Koniec ręcznego zarządzania, kluczenia po magazynie i szukania w komputerze danych na temat produktów, które są w sprzedaży. RSA24 to system pozwalający na to, by każdy z wyznaczonych pracowników mógł kontrolować na bieżąco dane sprzeda(...)

Melpe - Program do fakturowania

Melpe.pl to - stworzony przez firmę LTB z siedzibą we Wrocławiu - program do wystawiania dokumentów sprzedaży online, działający bez ograniczeń czasowych. Niewątpliwymi atutami programu jest dostęp do białej listy podatników, możliwość(...)

CRM IT - RRUP Sp. z o.o.

CRM dla fotowoltaiki? Tak, to dobry pomysł! CRM pozwala nam na przechowywanie wszystkich informacji o rozmowach z klientami, ale też umowach, udzielonych rabatach, a nawet zaplanowanych terminach kontaktu czy też wystawionych dokumentach. Umożliw(...)