Katalog Firm Rzepczyno.pl

Psychoterapia

Psychoterapeuci Płock

Problemy życiowe spotykają każdego. Często zdarzyć się, że nagromadzone sprawy nagle runa na twoją pięknie posprzątaną przestrzeń, a ty nic nie możesz zrobić. Pogrążony w smutku szukasz pomocy? Nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy (...)

Eltron Sp. z o.o.

Każdy kierowca zawodowy ma obowiązek, wykonać badania psychologiczne tzw. psychotesty. Naszą pracownię badań Eltron Sp. Z O.O., znajdziesz w Olsztynie. Wszystkich kierowców i zainteresowanych z Olsztyna lub okolicznych miast zapraszamy do si(...)

In Puris Sp. z o.o.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień In Puris leczy wiele różnych uzależnienia. Ośrodek znajduje się daleko od miasta, co wpływa na szybsze dojście do równowagi psychicznej i pomaga wyciszyć się pacjentom. Do dyspozycji są pokoje jedno (...)

Warszawska Pracownia Psychologiczna Jolanta Szczepaniak - Psycholog i Psychoterapeuta

Sytuacje kryzysowe zdarzają się w życiu każdego człowieka, nawet najsilniejsze osobowości doświadczają sytuacji kryzysowych i dlatego nie należy wstydzić się słabości i w razie potrzeby skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Nazywam się(...)

Wikamed – Centrum Medyczne

CENTRUM MEDYCZNE WIKAMED czeka na Ciebie. Udzielimy Ci wszelkiej pomocy i wsparcia w obszarze zdrowia psychicznego oraz rozwoju osobistego. Naszą siłą jest zespół profesjonalnych i doświadczonych specjalistów, którzy dostosowują metodę prac(...)