Pręda Kancelaria Adwokacka

Dane adresowe:

Szewska 7,
67-200 Głogów
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kancelaria@preda.info
666 580 580

Dane firmy:

Pręda Kancelaria Adwokacka
NIP: 6922321750
REGON: 020169060

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Szewska 7, Głogów, Polska

Opis firmy Pręda Kancelaria Adwokacka

PRĘDA Kancelaria Adwokacka to kancelaria od lat zajmująca się przede wszystkim sprawami związanymi z kredytem frankowym w Legnicy. Pomoc prawna świadczona jest zarówno stacjonarnie, jak i online. Prawnicy z opisywanej Kancelarii mogą złożyć pozew w imieniu klienta i reprezentować go w sądzie. Oferują oni również pomoc prawną w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów w danej sprawie. Wykwalifikowana kadra adwokatów stawia przede wszystkim na pełen profesjonalizm w świadczeniu swoich usług, aby pomóc swoim klientom. Zapraszamy do zapoznania się z oferta firmy. Każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

Oferta firmy

W ofercie firmy Pręda Kancelaria Adwokacka znajduje się:
- Kancelaria adwokacka,
- Sprawy związane z kredytem frankowym.

Szczegóły oferty firmy Pręda Kancelaria Adwokacka oraz dane kontaktowe znajdą Państwo pod adresem https://preda.info/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas to miejsce, gdzie skuteczna obrona w sprawach karnych łączy się z etycznym podejściem do prawa.
W Kancelarii Adwokackiej Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku, dbamy nie tylko o obsługę prawno-biznesową, ale także o relacje z klientami oparte na empatii.
Gdy trzeba przeanalizować problem prawny, nie warto robić tego na własną rękę - w takiej sytuacji konieczna jest pomoc profesjonalnego i doświadczonego prawnika.