Medent Gliwice - Katalog Rzepczyno.pl

Medent Gliwice

Dane adresowe:

Zygmunta Starego 13,
44-100 Gliwice
śląskie

Dane kontaktowe:

biuro@medentgliwice.pl

Dane firmy:

Medent Gliwice
NIP: 9690784566
REGON: 383291408

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Zygmunta Starego 13, Gliwice, Polska

Opis firmy Medent Gliwice

Medent to gabinet stomatologiczny, który zapewnia kompleksową opiekę pacjentom w Gliwicach i okolicach. Działamy od wielu lat i jesteśmy znani z wysokiej jakości pracy i obsługi klienta.

Jesteśmy kliniką, która jest dumna z zapewnienia doskonałej obsługi klienta i najwyższej jakości opieki stomatologicznej. Mamy wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy są zobowiązani do zapewnienia naszym klientom wyjątkowego, długotrwałego leczenia stomatologicznego. Rozumiemy, że chcesz czuć się komfortowo podczas badania zębów.

Nasz gabinet stomatologiczny jest dogodnie zlokalizowany w Gliwicach, przy ulicy Zygmunta Starego 13/lok 4. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie Państwa do naszego gabinetu stomatologicznego.

Oferta firmy

Zapewniamy szeroki zakres zabiegów stomatologicznych, w tym wypełnienia stomatologiczne, ekstrakcje zębów, korony, implanty, leczenie kanałowe, leczenie chorób dziąseł, ortodoncja i inne. Ponadto świadczymy również usługi z zakresu stomatologii ogólnej, takie jak opieka profilaktyczna, wybielanie zębów, higiena stomatologiczna, chirurgia przyzębia i jamy ustnej oraz implanty stomatologiczne.

Firmy pokrewne w bazie

/ dentysta /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Dental Ceramic Studio powstało w Gdańsku.
Uni-Dental to wrocławski gabinet stomatologiczny, który łamie stereotypy.
Centrum stomatologiczne Impla zaprasza na wizytę pacjentów z problemami z uzębieniem, tych, którzy pragną poprawić wygląd swoich zębów lub wykonać jedynie przegląd kontrolny.